Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wyniki konkursu partiotycznego " POCZTÓWKA - POLSKIE SYMBOLE NARODOWE"

Utworzono dnia 22.11.2021
Czcionka:

Dnia 16.11.2021 komosja konkursowa dokonała oceny 51 prac, dostarczonych do Centrum Kultury i Sportu w Rajczy, na  konkurs patriotyczny:

„POCZTÓWKA- POLSKIE SYMBOLE NARODOWE”.

 

W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież z Gminy Rajcza.

 

Komisja oceniajaca przyznała następujące miejsca:

 

Kat. Przedszkole

 

I miejsce – Ludwik Bednarski ( 5 lat)

II miejsce – Emilia Gardas (4 lata)

III miejsce – Klara Majerczyk

 

Kat. Kl I-III

 

I miejsce

Klaudia Iwanek kl. I – Rycerka Górna

Malwina Płaza kl I – Rycerka Górna

 

II miejsce

Helena Holak kl I – Rycerka Dolna

Emilia Maciejowska kl II – Sól

Antonina Jurek kl III – Rycerka Dolna

 

III miejsce

Julia Zięba kl III – Rycerka Dolna

Damian Iwanek kl II - Rycerka Górna

Eliza Bednarz kl I – Rycerka Górna

 

Wyróżnienia:

Kaja Gardas kl II – Rycerka Górna

Amelia Micorek kl I – Rycerka Górna

Maksymilian Patrias kl II – Sól

Milena Dziergas kl III – Rycerka Górna

Ewa Pasławska kl II – Rycerka Górna

Kaja Cokot 9 lat – Rycerka Dolna

Antoni Bednarski 8 lat – Rajcza

Alan Gryglak kl II – Rycerka Górna

Martyna Kręcichwost 8 lat – Rycerka Górna

Emilia Dziergas 7 lat – Rycerka Górna

Elena Pasławska 7 lat – Rycerka Górna

 

Podziękowania:

Julia Cokot kl III – Rycerka Górna

Wiktoria Zeman kl III – Rycerka Górna

Oliwier Mokrys kl II - Rycerka Górna

Maja Płoskonka kl II - Rycerka Górna

 

 

Kat. IV – VIII

 

I miejsce

Stefan Szatanik kl Vii – Rajcza

Inga Hałas kl IV – Rycerka Dolna

Martyna Matuszny kl V – Rycerka Górna

 

II miejsce

Julia Dendys kl VI – Rycerka Dolna

Antonina Czaniecka kl V

 

III miejsce

Anna Pydych kl VI – Rycerka Górna

Michał Pydych kl V – Zwardoń

 

Wyróżnienia:

Dominika Śleziak kl VII – Rycerka Dolna

Krzysztof Niedzielski kl VII – Zwardoń

Roksana Holak kl V Rycerka Dolna

Wiktoria Waliczek kl VI – Zwardoń

Filip Pydych kl IV – Zwardoń

Aleksandra Porwisz kl VI – Zwardoń

Liliana Surowicz kl VI – Zwardoń

Karolina Patrias kl VI – Zwardoń

Emilia Wolna kl V – Rycerka Górna

Jan Pydych kl V – Zwardoń

 

Podziękowania:

Emilia Bryś kl V – Zwardoń

Monika Legierska kl V – Zwardoń

Zuzanna Stańco kl V – Zwardoń

Jakub Wiercigroch kl VI – Rycerka Dolna

Zofia Sikorska kl V – Zwardoń

Kornelia Roczyna kl VII – Zwardoń

Faustyna Sikorska kl VII – Zwardoń

Klaudia Leśniak kl VI – Zwardoń

Amelia Zoń kl VII – Rycerka Dolna

Julia Wandzel kl V – Zwardoń

 

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród do Centrum Kultury i Sportu w Rajczy.

 

 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIE

 

LUDZIE GÓR

Gmina Rajcza - Twoje miejsce wypoczynku /FILM/

Kronika 2018

 

 

 

Kronika 2019

 

NA PASTWISKU / FILM/

RAJD CHŁOPSKI 2020

Gmina Rajcza zimą

Gmina Rajcza zimą

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Sierpień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 94

W poprzednim tygodniu: 331

W tym miesiącu: 425

W poprzednim miesiącu: 1131

Wszystkich: 63753