Wyniki konkursu na świąteczną kartkę z Gminy Rajcza
Centrum Kultury i Sportu w Rajczy z serca dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na świąteczną kartkę z Gminy Rajcza . Otrzymaliśmy piękne i kreatywne prace, które pokazały, jak wiele talentu i świątecznej magii w Was drzemie. Wybór zwycięzców nie był łatwy. Gratulujemy laureatom i dziękujemy każdemu za zaangażowanie.
Poniżej zamieszczamy protokół z oceny prac. Przypominamy, że odbiór nagród, wyróżnień i podziękowań odbędzie się 7 grudnia o godz. 17.00 podczas imprezy mikołajkowej i jarmarku świątecznego, które odbywać się będą w Centrum Kultury.
PROTOKÓŁ
z posiedzenia komisji konkursowej oceniającej prace plastyczne w konkursie na świąteczną kartkę Gminy Rajcza pt. „Bożonarodzeniowe życzenia z Rajczy”.
Komisja konkursowa w składzie:
1. Przewodnicząca - Katarzyna Dziasek - Dallig - dyrektor CKiS w Rajczy
2. Członek komisji - Danuta Butor - instruktor ds. kultury w CKiS w Rajczy
3. Członek komisji – Agnieszka Sałamun podinspektor ds. organizacyjnych i promocji - Biuro Promocji Gminy Rajcza
w dniu 1grudnia 2025r. dokonała oceny prac nadesłanych na konkurs pt.
„ Bożonarodzeniowe życzenia z Rajczy”, zorganizowany przez Centrum Kultury i Sportu w Rajczy.
Na konkurs wpłynęło łącznie 55 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.
Uczestnicy reprezentowali Przedszkole w Rajczy, Szkołę Podstawową w Rycerce Dolnej , Szkołę Podstawową w Rycerce Górnej, Szkołę Podstawową w Zwardoniu oraz prace wykonane indywidualnie.
KRYTERIA OCENY:
Prace oceniane były według następujących kryteriów:
* zgodność z tematyką konkursu
* pomysłowość i oryginalność
* estetyka wykonania
* walory artystyczne
Po wnikliwej analizie komisja przyznała w poszczególnych kategoriach następujące miejsca:
KATEGORIA PRZEDSZKOLA ( dzieci w wieku 3-6 lat):
I miejsce – Wiktoria Wiercigroch
II miejsce – Alicja Kalfas
III miejsce – Marcin Proszek
III miejsce – Rozalia Bednarska
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III:
I miejsce – Zuzanna Wróbel
II miejsce – Anna Sury
III miejsce – Ludwik Bednarski
III miejsce – Kaja Zoń SP Rycerka Górna
III miejsce – Zoja Omyła – SP Rycerka Dolna
Wyróżnienia: Damian Słowiak SP Rycerka Dolna, Antoni Holak SP Rycerka Dolna, Aleksandra Ciesielska SP Rycerka Dolna
KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VIII:
I miejsce – Karolina Gołek SP Rycerka Dolna
II miejsce – Nadia Dziergas SP Rycerka Dolna
II miejsce – Faustyna Najzer SP Rycerka Dolna
II miejsce – Ewa Pasławska SP Rycerka Górna
III miejsce – Karolina Bednarz SP Rycerka Dolna
III miejsce – Zuzanna Gryglak SP Rycerka Górna
III miejsce – Miłosz Bednarz SP Rycerka Górna
III miejsce – Eliza Bednarz SP Rycerka Górna
III miejsce – Elena Pasławska SP Rycerka Górna
Wyróżnienia: Jakub Roczyna SP Zwardoń, Antonina Jurek SP Rycerka Dolna, Lena Iwanek SP Zwardoń, Amelia Micorek SP Rycerka Górna, Malwina Płaza SP Rycerka Górna, Natalia Stańco SP Rycerka Dolna, Oliwier Zoń SP Rycerka Górna, Antonina Włoch SP Zwardoń.
25 osób otrzyma podziękowania za udział w konkursie.
Komisja podkreśla wysoki poziom artystyczny nadesłanych prac oraz duże zaangażowanie uczestników.
Komisja składa podziękowania Nauczycielom i Rodzicom za wsparcie merytoryczne, opiekę nad uczestnikami podczas przygotowywania prac konkursowych oraz za inspirowanie dzieci i młodzieży do twórczej aktywności oraz rozwijanie ich talentów artystycznych.
Na tym protokół zakończono.















