Wspólne ognisko DZR "Rajcusie" - 9 maja 2026 r.
W sobotnie popołudnie zespół „Rajcusie” wspaniale bawił się podczas wspólnego ogniska. Królowały smakowite duszonki, kiełbaski oraz pieczone w ognisku jabłka, których aromat unosił się w powietrzu. Nie zabrakło także muzyki, śpiewu i radosnych rozmów, a dźwięki góralskich melodii rozchodziły się po całej okolicy, tworząc niezwykły klimat.
Takie chwile najlepiej pokazują, jak pięknie można spędzać czas razem, pielęgnując tradycję, przyjaźń i wspólną pasję do muzyki oraz folkloru. Dziękujemy wszystkim za obecność i cudowną atmosferę!















