Szydełko przy kawie - 7 maja 2026 r.
Utworzono dnia 07.05.2026
Nasze szydełkowe spotkanie przy kawie było dzisiaj bardzo zielone! Nasze uczestniczki dziergały bowiem... żaby! [Powstała też super ośmiorniczka.]
Za tydzień ciąg dalszy, a później zaczynamy robić kwadraty babuni, by stworzyć z nich coś niepowtarzalnego.
Wpadnijcie poszydełkować z nami! Zapraszamy!
Galeria
Utworzono dnia 07.05.2026, 18:49















