Szydełko przy kawie - 16 kwietnia 2026 r.
Utworzono dnia 16.04.2026
Kolejne szydełkowe spotkanie przy kawie za nami. Uczestniczki tworzyły wg uznania - kurki lub goździki. Te drugie okazały się niesamowicie pracochłonne, ale efekt jest wart wysiłku - spójrzcie sami! Na następnych warsztatach na pewno pokażemy Wam już ukończony bukiecik.
Galeria zdjęć
Utworzono dnia 16.04.2026, 18:56















