Drugi dzień warsztatów wielkanocnych
Utworzono dnia 18.03.2026
Drugi dzień warsztatów wielkanocnych za nami!
Dziś ponownie spotkaliśmy się, aby wspólnie tworzyć piękne kwiaty z bibuły. Praca szła pełną parą, a kolorowe elementy zaczęły łączyć się w całość.
Powoli zaczynają powstawać nasze palmy wielkanocne, które z każdym warsztatowym dniem nabierają coraz więcej kształtu i barw. Cieszymy się z zaangażowania uczestników oraz wspaniałej, twórczej atmosfery.
Już nie możemy się doczekać efektu końcowego!
Galeria zdjęć
Utworzono dnia 18.03.2026, 09:59















